Wereldwijd 44.600 restaurants
een contactpersoon in je eigen regio
investeringen van uiteenlopende hoogtes
Informatiepakket
Informatiepakket

Contacten

Ons internationale merk wordt vertegenwoordigd door onze regionale contactpersonen. Onze Development Agents ontmoeten je graag voor een persoonlijk gesprek. Neem vandaag nog contact met ze op!

The Netherlands
Maikel and Bart Mienis

Maikel Mienis

Laat 199
1811 EG Alkmaar.
Telefoon: 0031 723030030
Email: mienis_m@subway.com

Bart Mienis

Laat 199
1811 EG Alkmaar.
Email: mienis_b@subway.com

Noord Holland, Flevoland, Utrecht (met uitzondering van Veenendaal)

Hans Koens

Hans Koens

Willemsplein 39
6811KD Arnhem
Telefoon: 0031 6 295 92 888
Email: koens_h@subway.com

Friesland (incl. Vlieland, Terschelling, Ameland, Schiermonnikoog) Veenendaal, Groningen, Drenthe, Overijssel, Gelderland (noordelijk van de Waal)

Simone Lamers

Simone Lamers

Rhijnspoor 298
2901LC
Capelle a/d Ijssel
Telefoon: 0031 6 148 726 60 
Email: simone.lamers@subway-developments.nl

Zuid-Holland, Zeeland

Jeffrey Peters

Jeffrey Peters

Postbus 23038
6367 ZG Voerendaal
Telefoon: 0031 6 523 766 65
Email: peters_j@subway.com

Roger Offermanns

Roger Offermanns

Email: offermanns_r@subway.com

Noord-Brabant, Limburg, Gelderland (ten zuiden van de Waal)

Infomaterial

Fill in, send, get the franchise documents!